LYMFODRENÁŽ

 

LYMFODRENÁŽ   Je jediný fyziologický spôsob ošetrenia kože a podkožia, ktorý môže spôsobiť ich regeneráciu. Cielená regenerácia ohrozenej partie stárnucej kože je problémom nielen pre dermatológov, ale aj pre kozmetiku. Moderná kozmetika je nemysliteľná bez znalostí lymfatického systému, na ktorom visí bremeno transportu tkanivového moku a na ktorý žilný systém zo svojej zákonitej funkcie nestačí. Prietok lymfy sa zrýchľuje s telesnou aktivitou, telo sa týmto spôsobom očistí od odpadových produktov látkovej výmeny, čo je predpoklad dobrého zdravia.

   Lymfodrenáž je podporou pre odtok lymfy z tkaniva bez posilovania prítoku krvi.Hĺbkovo čistí telo od odpadových produktov látkovej výmeny a zlepšuje prekrvovanie a tým zásobuje tkanivo kyslíkom a výživnými látkami, čo pôsobí blahodarne na organizmus.

Lymfodrenážna masáž

- pomocou tejto techniky možno zbaviť telo opuchov, posilniť imunitu,   odstrániť zdravotné problémy, ktorým by klasická športovo-rekondičná   masáž uškodila
- po lymfodrenážnej masáži sa lepšie hoja operačné rany, dochádza   k odľahčeniu preťažených dolných končatín
- dochádza k zlepšeniu obehu a pohybu lymfatických tekutín v tele a tým   k odvádzaniu nečistôt z krvi, ktoré môžu byť príčinou mnohých   závažných ochorení
- zmierňuje bolestivé napätie v končatinách, obnovuje a posilňuje celý   lymfatický systém
- prináša uvoľnenie a vítanú úľavuLYMFODRENÁŽ TVÁRE

 

Vyhladzuje pokožku, podporuje hydratáciu tváre zvnútra, predchádza tvorbe vrások, efektívne odstraňuje z tváre únavu (opuchy, kruhy okolo očí) a uvoľňuje celkové napätie tváre.
Je mimoriadne vhodná po plastických operáciách, úrazoch na tvári, pri akné, bolestiach hlavy, migréne i ako prevencia proti tvorbe vrások.